Szczytno, Ziemia Szczycieńska

Przewodnik mobilny po obszarze części Ziemi Szczycieńskiej leżącego w obrębie powiatu, to propozycja zarówno dla przyjezdnych jak i mieszkańców, którzy chcieliby mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat samego regionu, turystyki, usług oraz wydarzeń odbywających się na jego terenie.

Główne miejscowości regionu to Szczytno, Dźwierzuty, Jedwabno, Rozogi, Pasym, Świętajno, Wielbark

Aplikacja posiada wbudowaną bazę obiektów turystycznych i handlowo-usługowych, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej bez konieczności łączenia się z internetem. Przewodnik turystyczny po Ziemi Szczycieńskiej pozwoli każdemu turyście odkryć najbliższe atrakcje turystyczne, dowiedzieć się o organizowanych wydarzeniach i imprezach, poznać okoliczne jeziora, malownicze szlaki turystyczne, zabytki i ciekawe miejsca.

Dodatkową atrakcją w aplikacji jest opis Szlaku Mazurskich Pofajdoków oraz quest bazujący na tych atrakcjach rozmieszczonych na terenie Szczytna.

Przewodnik turystyczny po Ziemi Szczycieńskiej został stworzony z myślą o wszystkich, którzy mieszkając lub wypoczywając w okolicach Szczytna chcą mieć pełną informację o tym terenie w zasięgu ręki.

Pobierz teraz na swoje urządzenie:

2011 - 2021 © GRUPA WM Sp. z o.o.