Ruciane-Nida. Duch Mazur

Dostępne wjęzykach / Available in languages: pl en de ru

Aplikacja Ruciane-Nida Duch Mazur to idealna propozycja dla turystów i mieszkańców, którzy chcieliby mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat samego miasta, gminy, turystyki, usług oraz wydarzeń odbywających się na jego terenie.

Dużym atutem przewodnika jest wbudowana baza obiektów turystycznych i handlowo - usługowych, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej bez połączenia z internetem. Dodatkowo w aplikacji dostępna jest duża ilość ciekawych miejsc i wyselekcjonowanych szlaków turystycznych związanych z turystyką wodną i lądową, które z pewnością warte są odwiedzenia, zobaczenia i zwiedzenia. Wszystkie obiekty powiązane są z mapą umożliwiającą szybkie filtrowanie kategorii obiektów, dzięki czemu każdy użytkownik łatwo odnajdzie interesującą lokalizację oraz wyznaczy trasę dotarcia.
Przewodnik uzupełniają najświeższe aktualności, lista wydarzeń kulturalnych i sportowych, prognoza pogody, lista ważnych kontaktów, które będą przydatne wszystkim, którzy chcą być na bieżąco z tym co dzieje się w okolicy.

Pobierz aplikację Ruciane-Nida Duch Mazur, sprawdź ją w terenie i ciesz się odkrywaniem tej przepiękniej krainy.

Aplikacja powstała na zlecenie Gminy Ruciane-Nida.

Pobierz teraz na swoje urządzenie:

2011 - 2021 © GRUPA WM Sp. z o.o.