Ostróda - mobilny przewodnik

Przewodnik turystyczny po Ostródzie to propozycja zarówno dla przyjezdnych jak i mieszkańców, którzy chcieliby mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat samej gminy, turystyki, usług oraz wydarzeń odbywających się na jej terenie.

Aplikacja posiada wbudowaną bazę obiektów turystycznych i handlowo-usługowych, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej bez konieczności łączenia się z internetem. Przewodnik turystyczny po Ostródzie pozwoli każdemu turyście odkryć najbliższe atrakcje turystyczne, dowiedzieć się o organizowanych wydarzeniach i imprezach, poznać okoliczne jeziora, malownicze szlaki turystyczne, zabytki i ciekawe miejsca.
Aplikacja zawiera również szereg przydatnych informacji dla mieszkańców takich jak: podręczna książka telefoniczna, opisy miejskich jednostek czy wiadomości o ważnych inicjatywach w gminie.

Przewodnik turystyczny po Ostródzie został stworzony z myślą o wszystkich, którzy mieszkając lub wypoczywając w Ostródzie chcą mieć pełną informację o mieście w zasięgu ręki.

Pobierz teraz na swoje urządzenie:

2011 - 2021 © GRUPA WM Sp. z o.o.