Olecko i okolice - przewodnik

Przewodnik mobilny po Olecku i powiecie oleckim to propozycja zarówno dla przyjezdnych jak i mieszkańców, którzy chcieliby mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat samego miasta, powiatu, turystyki, usług oraz wydarzeń odbywających się na jego terenie.

Aplikacja posiada wbudowaną bazę obiektów turystycznych i handlowo-usługowych, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej bez konieczności łączenia się z internetem. Przewodnik turystyczny po Olecku i powiecie oleckim pozwoli każdemu turyście odkryć najbliższe atrakcje turystyczne, dowiedzieć się o organizowanych wydarzeniach i imprezach, poznać okoliczne jeziora, malownicze szlaki turystyczne, zabytki i ciekawe miejsca.
Aplikacja zawiera również szereg przydatnych informacji dla mieszkańców takich jak: podręczna książka telefoniczna, opisy miejskich i powiatowych jednostek czy wiadomości o ważnych inicjatywach.

Przewodnik turystyczny po Olecku i powiecie oleckim został stworzony z myślą o wszystkich, którzy mieszkając lub wypoczywając w okolicach Olecka chcą mieć pełną informację o tym terenie w zasięgu ręki.

Pobierz teraz na swoje urządzenie:

2011 - 2021 © GRUPA WM Sp. z o.o.