Kraina Buka

Kraina Buka to idealny przewodnik dla wszystkich aktywnych turystów, chcących poznać urokliwe miejsca i zakątki Wysoczyzny Elbląskiej.
Aplikacja pokaże Ci najciekawsze miejsca, zabytki, pomniki przyrody i inne okoliczne atrakcje do odkrycia w trakcie urlopu lub wolnego weekendu.

Lubisz wyzwania? Chcesz zostać zdobywcą wysoczyzny i pochwalić się znajomym specjalną odznaką? Rozpocznij quest - grę terenową, to doskonały sposób aby aktywnie pokonać wyznaczoną trasę po wyselekcjonowanych, najciekawszych miejscach, sprawdzić swoją wiedzę i dowiedzieć się więcej o tej przepięknej krainie.

Jesteś rowerzystą lub miłośnikiem pieszych wędrówek? Sprawdź nasze szlaki turystyczne, Aplikacja poprowadzi Cię po wyjątkowych miejscach, a Ty będziesz cieszył się pięknymi widokami nie martwiąc się tym, że podczas wędrówki czy rajdu możesz się zgubić.

Wszystkim nam zależy na utrzymaniu naturalnego piękna naszych lasów i jezior, dlatego jeśli zobaczysz na szlaku dzikie wysypisko, ślady działalności kłusowników, pożar lub inne zagrożenie to koniecznie skorzystaj z modułu zgłoszeń. Dodaj zdjęcia, krótki opis udostępnij lokalizację i to wszystko, resztą już sami się zajmiemy, a Ty w tym czasie zrób sobie pamiątkową pocztówkę w aplikacji ze specjalną ramką lub wirtualnym zwierzęciem i pochwal się znajomym swoim wypadem do Krainy Buka np. na facebooku.

Pobierz teraz na swoje urządzenie:

2011 - 2017 © GRUPA WM Sp. z o.o.